
Якісний чоловічий кварцовий спортивний годинник від легендарного японського виробника. Ідеальні для активного відпочинку, подорожей, дайвінгу та повсякденного використання. Абсолютно нові, з документами, фірмовою коробкою, ярликами та плівками, не носилися.
Особливості та характеристики:
Потужна повністю автоматична світлодіодна підсвітка: Автоматично вмикається за недостатнього освітлення, забезпечуючи яскраву кольорову підсвітку.
Стійкість до низьких температур (-10 °C): Температура нижче -10 °C не впливає на роботу годинника.
Сонячна батарея: Заряджається від сонячної енергії, забезпечуючи безперебійне живлення годинника.
Барометр (260/1,100 hPa): Сенсор вимірює атмосферний тиск і зображає виміряне значення на екрані у формі символу, попереджаючи вас про майбутні зміни погоди.
Термометр (-10 °C/+60 °C): Вимірює температуру повітря навколо годинника та відбиває її на екрані в градусах Цельсія.
Цифровий компас: Вбудований цифровий компас визначає магнітний північ.
Альтиметр 10,000 м: Датчик вимірює зміни атмосферного тиску та перетворює результати на абсолютну висоту до 10,000 м.
Графік зміни висоти: Сумамує кількість метрів, на які ви піднімаєтеся за певний період часу.
Пам'ять даних альтиметра: У пам'яті можна зберегти до 40 записів про точки висотного профілю місцевості.
Дані сходу/заходу сонця: показує час сходу та заходу сонця для заданої дати.
Функція світового часу: Показує поточний час в основних містах і конкретних зонах у всьому світі.
Секундомір — 1/10 сек — 1000 годин: Вимірює час із точністю до 1/10 секунди.
Таймер — 1/1 хв. - 24 години: Дає змогу встановити таймер на певний період часу.
5 щоденних будильників: Нагадування про події за допомогою звукового сигналу.
Функція повторного будильника: Звуковий сигнал повторюється через кілька хвилин після вимкнення.
Увімкнення/вимкнення звуку кнопок.
Автоматичний календар: Завжди зображає точну дату.
12/24-годинний формат часу.
Мінеральне скло.
Індикатор рівня заряду батареї.
Водонепроникність (10 атмосфер).
Розміри: 56 мм x 52 мм x 12,29 мм (Ш x В x Г).
Вага: 62 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Цифровий |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Полімер |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 56 мм |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 13.3 мм |
| Вага | 62 г |
- Ціна: 14 220 ₴






