
Нова модель 2023 року! Цей годинник дійсно має повний набір функцій — зручну функціональність на відкритому повітрі всього одним натисканням у годиннику, виготовлених із матеріалів, які, як очікується, допоможуть зменшити вплив на довкілля. Задовольніть свою пристрасть до відпочинку на свіжому повітрі та любов до довкілля з цифровим годинником PRW-35.
М'який уретановий ремінець із прорізами забезпечує повітропроникність і зручність носіння. Смоли на біологічній основі, що використовуються в ремінці та основних компонентах корпусу та задньої кришки, зменшують вагу годинника та підвищують комфорт на зап'ястку в ті епічні дні, які ви проводите на відкритому повітрі.
Просто натисніть великі спеціальні кнопки вздовж правого боку корпусу, щоб перевірити азимут за компасом, барометричний тиск/висота та температуру. Назва режиму виводиться поруч із кожною кнопкою, отже, ви відразу розумієте, яке цифрове значення зображається. РК-дисплей із вигнутим екраном (STN) і великим цифровим дисплеєм забезпечують чудову читаність у будь-яких умовах, навіть у найсуворіших.
Додайте до цього функціоналу Casio із заряджанням від сонячної енергії, радіокеруванням Multiband 6 і водонепроникністю до 100 метрів, і ви готові до дії, хай куди ви підете.
Ви можете замовити будь-яку модель годинника від Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виконано впродовж 16-25 днів, якщо модель, що цікавить вас, доступна за кордоном.
Технічні характеристики:
Водонепроникність 10 барів
Стійкість до низьких температур (-10 °C/14°F)
На сонячних батарейках
Радіокерування (Multiband 6)
Цифровий компас
Барометр
Альтиметр
Термометр
Відтворення часу сходу та заходу сонця
Світовий час (48 міст)
1/10-секундний секундомір
Таймер зворотного відліку
5 щоденних будильників
Повністю автоматична підсвітка світлодіодами (Super Illuminator)
Матеріал корпусу — Полімер
Основний колір циферблата — Чорний
Водонепроникність — 100 м
Колір ремінця/браслета — Чорний
Матеріал ремінця/браслета — Каучук
Колір корпусу — Чорний
Розміри корпусу (ВхШ) — 51 х 47 мм
Товщина 13 мм
Вага — 112 г
Країна бренда — Японія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Цифровий |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Полімер |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 51 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Вага | 112 г |
- Ціна: 17 420 ₴






