Нова модель 2016 року! Чоловічі, великі, багатофункціональні, якісні годинники від легендарного японського виробника Casio. Лінійка G-STEEL BLUETOOTH являє собою інноваційний годинник, який автоматично синхронізується з сервером точного часу через Bluetooth, забезпечуючи абсолютну точність часу на вашому зап'ястку.
Годинник G-Steel працює від сонячних батарей із високою ємністю, має індикатор заряду батареї та функцію автоматичного збереження енергії. Термін експлуатації батареї без підзаряджання становить приблизно 5 місяців, а за ввімкненої функції заощадження енергії — приблизно 24 місяці.
Характеристики Casio GST-B100-1A:
Тип механізму: Кварцовий.
Призначення: Чоловічі.
Тип циферблата: Аналоговий (стрілковий).
Індикація: Індекси.
Формат часу: 12/24 години.
Енергопостачання: Сонячна батарея.
Захист від води: 200 метрів.
Ударостійкість: Так.
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь.
Матеріал ремінця/браслета: Пластик.
Скло: Мінеральне.
Габариты (ШxВxТ): 49х46х12
Вага: 84 г.
Підсвічування: Дисплей, стрілки.
Точність ходу: +/- 1 секунда на місяць.
Функції: Вічний календар, показ дати, місяця, дня тижня, секундомір, таймер зворотного відліку, хронограф, радіосинхронізація.
Додатково: Годинниковий сигнал, регулювання гучності кнопок, функція переміщення стрілок, автоматичне підсвічування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 46 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 84 г |
- Ціна: 17 430 ₴









