Чоловічий годинник нової моделі 2016 року від легендарного японського виробника MADMUSTER — це високоякісний, багатофункціональний годинник, створений з урахуванням екстремальних умов використання. Назва говорить про підвищений захист від пилу та бруду (MUD перекладається з англійської як "бруд"). Також заявлено підвищений віброзахист, що дає змогу використовувати годинник навіть із перфоратором, дрилем або відбійним молотком!
Ви можете замовити будь-яку модель, що цікавить вас від Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо обраний годинниковий механізм перебуває за кордоном.
Опис і характеристики:
Індикатор розряду батареї.
Приймання радіосигналу.
Ударостійка конструкція для захисту від ударів і вібрації.
Захист від пилу та бруду.
Світлодіодне автоматичне підсвічування, що активується рухом руки.
Світлонакопичувальне покриття Neobrite, що не тьмяніє в темряві.
Корекція магнітного нахилу.
Вбудований датчик температури від -10° до +60 °C з точністю 0,1 °C.
Світовий час — 48 міст (31 годинний пояс), координований всесвітньо час (UTC).
Функція літнього часу.
12- і 24-годинний формат часу.
Секундомір із точністю 1/100 секунди та часом вимірювання 24 години.
Тип механізму: кварцовий
Корпус: поліуретан/карбон
Циферблат: чорний
Браслет: полиуретан
Водозахист: 200 метрів (20 АТМ)
Підсвітка: світлодіодна
Скло: мінеральне
Габаритні розміри: 55.4 х 53 х 19.3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55.4 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Вага | 105 г |
- Ціна: 14 990 ₴







