Чоловічий багатофункціональний годинник від відомого японського виробника з назвою MADMUSTER, що виділяється підвищеною стійкістю до бруду та пилу (MUD у перекладі з англійської — "бруд"). Вони також обладнані посиленим віброзахистом, спеціально розробленим для екстремальних умов використання.
Ви можете замовити будь-яку модель годинника від брендів Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо обрана вами модель перебуває за кордоном.
Опис і характеристики годинника:
Індикатор низького заряду батареї.
Карбоновий корпус.
Безель із поліуретану та карбону.
Задня кришка — сталь/скловолокно.
Функціонал:
Сенсор, що містить:
Цифровий компас.
Висотомір/барометр.
Акселерометр.
Функція Smartphone Link (Bluetooth).
Секундомір.
Таймер зворотного відліку.
Авто-календарь.
Світовий час.
Світлодіодне підсвічування.
Технічні характеристики:
Тип механізму: кварцовий.
Корпус: поліуретан/карбон.
Циферблат: чорний.
Браслет: полиуретан.
Водозащита: 200WR.
Підсвічування: світлодіодна.
Скло: мінеральне.
Габаритні розміри: 55,4 х 52 х 19,3 мм.
Цей унікальний годинник призначений для тих, хто стикається з важкими умовами експлуатації, і вирізняється високою функціональністю і стильним дизайном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Карбон |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Комбінований |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 55.4 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Вага | 92 г |
- Ціна: 20 760 ₴









