Чоловічий багатофункціональний годинник від відомого японського виробника MADMUSTER поєднує в собі унікальні можливості та підвищений ступінь захисту від зовнішніх впливів, включно з брудом і пилом. Назва MADMUSTER явно вказує на їхню здатність справлятися з екстремальними умовами, а також наявність вдосконаленого віброзахисту.
Ви можете замовити цікаву модель годинника від відомих брендів, як-от Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, надаючи доступ до моделей, які перебувають за кордоном.
Опис та особливості годинника:
Індикатор низького заряду батареї
Карбоновий корпус
Безель із поліуретану та карбону
Задня кришка зі сталі та скловолокна
Функціонал:
У цій годиннику втілилися інноваційні технології, що містять:
Цифровий компас
Висотомір/барометр
Акселерометр
Функцію Smartphone Link (Bluetooth)
Секундомір
Таймер зворотного відліку
Автокалендар
Світовий час
Світлодіодне підсвічування
Характеристики:
Тип механізму: кварцовий
Колір циферблата: чорний
Матеріал браслета: поліуретан
Цей годинник не тільки стильний, але й має широкий спектр функцій, роблячи його ідеальним вибором для активного відпочинку, подорожей і повсякденного використання в найрізноманітніших умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Карбон |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 51.4 мм |
| Довжина | 55.4 мм |
| Товщина | 19.4 мм |
| Вага | 92 г |
- Ціна: 18 980 ₴










