
Чоловічий багатофункційний годинник легендарного японського виробника. Назва MADMUSTER говорить про підвищений захист від бруду та пилу (MUD у перекладі з англійської означає бруд). Також заявлений підвищений віброзахист. Під час створення цієї моделі враховані екстремальні ситуації, з якими стикаються власники годинників у суворих умовах.
Ви можете замовити будь-яку модель годинника, що цікавить вас від брендів Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо годинник, який вас цікавить, перебуває за кордоном.
Опис і характеристики годинника:
Опис:
Індикатор низького заряду батареї
Карбоновий корпус
Безель - полиуретан/карбон
Задня кришка — сталь/скловолокно
Функціонал:
Обладнані абсолютно новим сенсором, включно з:
цифровий компас
висотомір/барометр
акселерометр
функція Smartphone Link (Bluetooth)
секундомір
таймер зворотного відліку
автокалендар
світовий час
світлодіодне підсвічування.
Характеристики:
Тип механізму: кварцовий
Корпус: поліуретан/карбон
Циферблат: чорний
Браслет: полиуретан
Водозахист: 200 метрів (20 АТМ)
Підсвітка: світлодіодна
Скло: мінеральне
Габаритні розміри: 55.4 х 53 х 19.3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55.4 мм |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 92 г |
- Ціна: 18 950 ₴





