
Чоловічий армійський багатофункціональний оригінальний годинник Casio G-SHOCK GWG-1000-1A3 Mudmaster Triple Sens
- Немає в наявності
- Код: GWG-1000-1A3-4
28 640 ₴
Годинник Casio 100% соняшник гарантія 24 місяці. Вперше цей годинник почав виробляти 1983 року, компанія витратила 2 роки на створення цієї моделі. Після появи їх на ринку годинник зробив справжню революцію у світі спортивних годинників. G-Shock надійно захищені від різного роду ударів і води, годинник виготовлений із високоякісного пластику з правильною формою, годинниковий модуль вставлений у оправу з амортизаторами згладжувальних ударів і струсу. Задня кришка годинника має подушку, яка зберігає дисплей і кнопки від пошкоджень. Більшість спортсменів вибирають тільки цю лінійку наручних годинників, оскільки функціонал і практичність цього годинника не має аналогів на ринку.
Ви можете замовити будь-яку модель годинника від брендів Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо годинник доступний за кордоном.
Опис і характеристики:
Тип механізму: Кварцовий (сонячна батарея)
Тип циферблата: Аналоговий (стрілковий)
Формат часу: 12/24 години
Ударостійкість: Так
Матеріал корпусу: Карбон/сталь
Підсвітка: Люмінесцентна
Матеріал браслета: Сталь
Скло: Загартоване мінеральне
Функції: Дата, місяць, день тижня, секундомір, таймер зворотного відліку, хронограф, вмикання/вимикання звуку кнопок, індикатор рівня заряду батареї
Точність ходу: +/- 15 секунд на місяць
Додаткові функції: Вічний календар, радіосинхронізація, світовий час, BLUETOOTH (синхронізація з телефоном)
Водонепроникність: 200 метрів
Діаметр корпусу: 56 мм
Товщина корпусу: 18 мм
Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55.4 мм |
| Висота | 51.3 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 119 г |
- Ціна: 28 640 ₴



