
Чоловічий армійський багатофункціональний оригінальний годинник Casio Касіо G-Shock GST-B400CD-1A3 G-Steel Gre
- Немає в наявності
- Код: GST-B400CD-1A3-4
22 170 ₴
Чоловічий годинник від знаменитого японського виробника CASIO. Модель із серії G-STEEL являє собою дуже тонкий варіант у лінійці G-Shock, що перевершує всі свої попередні аналоги. Товщина цієї моделі становить усього 12.9 мм. Особливість лінійки полягає у використанні технології Carbon Core Guard. Механізм годинника розташований у спеціальному вуглецевому каркасі, що забезпечує максимальний захист від пошкоджень і накладає на себе будь-яке навантаження. Їх можна використовувати для активного відпочинку, подорожей, дайвінгу або просто щодня. Абсолютно нові, з усіма документами, фірмовою коробкою, бирками та плівками, ніколи не були використані.
Ви можете замовити будь-яку модель годинника від брендів Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо годинник доступний за кордоном.
Опис і характеристики:
Тип механізму: Кварцовий (сонячна батарея)
Тип циферблата: Аналоговий (стрілковий)
Формат часу: 12/24 години
Протиударність: Так
Матеріал корпусу: Карбон/сталь
Підсвітка: Люмінесцентна
Матеріал браслета: Сталь
Скло: Загартоване мінеральне
Функції: Дата, місяць, день тижня, секундомір, таймер зворотного відліку, хронограф, вмикання/вимикання звуку кнопок, індикатор рівня заряду батареї
Точність ходу: +/- 15 секунд на місяць
Додаткові функції: Вічний календар, радіосинхронізація, світовий час, BLUETOOTH (синхронізація з телефоном)
Водонепроникність: 200 метрів
Діаметр корпусу: 49 мм
Товщина корпусу: 12.9 мм.
Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46.6 мм |
| Висота | 49.6 мм |
| Товщина | 12.9 мм |
| Вага | 160 г |
- Ціна: 22 170 ₴









