Чоловічий кварцовий годинник від відомого японського виробника в новій лінійці G-STEEL BLUETOOTH. Цей якісний і стильний годинник із неіржавкої сталі має ударостійкість і особливий шарм, що незвично для G-Shock. Підходять для активного відпочинку, подорожей, дайвінгу та повсякденного використання. Абсолютно нові, з документами, фірмовою коробкою, бирками та плівками, ніколи не використовувалися. Мають чудовий вигляд.
Ви можете замовити будь-яку модель годинника від Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо годинник, який вас цікавить, є в наявності за кордоном.
Модель Casio GST-B100D-1A — новинка в лінійці G-Steel, що автоматично синхронізується з сервером точного часу через Bluetooth з використанням вашого смартфона, що забезпечує абсолютну точність часу на вашому зап'ястку.
G-Steel. Живлення від сонячної енергії Tough Solar — високопотужні сонячні батареї, індикатор рівня заряду батареї. Функція автоматичного збереження енергії. Час роботи акумулятора без підзаряджання приблизно 5 місяців, з увімкненою функцією збереження енергії — приблизно 24 місяці.
Характеристики Casio GST-B100-1A:
Тип механізму: Кварцовий
Стать: Чоловічі
Тип циферблата: Аналоговий (стрілковий)
Тип індикації: Індекси
Формат часу: 12/24 години
Джерело енергії: Від сонячної батареї
Гарантія: 24 місяці
Конструкція:
Водонепроникність: 200 метрів
Ударостійкість: Так
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Матеріал ремінця/браслета: Нержавіюча сталь
Скло: Мінеральне
Габарити (ШхВхТ): 49.3x55.9x15.3 мм
Вага: 84 г
Особливості:
Підсвітка: Дисплей, стрілки
Точність ходу: +/ - 1/місяць
Функції: Вічний календар, число, місяць, день тижня, секундомір, таймер зворотного відліку, хронограф, радіосинхронізація
Додаткова інформація: Годинниковий сигнал, функція вмикання/вимикання звуку кнопок, функція переміщення стрілок, автопідсвітка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 49.3 мм |
| Висота | 55.9 мм |
| Товщина | 15.3 мм |
| Вага | 84 г |
- Ціна: 19 960 ₴





