CASIO G-SHOCK «GRAVITYMASTER» GR-B200: Досконале з'єднання авіаційних функцій і надійної конструкції
Ця модель G-SHOCK об'єднує в собі ключові функції польоту в міцну захисну структуру з вуглеволоконний каркас. Високоміцна та стійка до атмосферних впливів вуглеволоконна конструкція захищає модуль у полімерному корпусі, армованому вуглеволокнами.
Підходить для активного відпочинку, подорожей, дайвінгу та повсякденного використання. Абсолютно нові, з документами, фірмовою коробкою, бирками та плівками, жодного разу не носилися.
Опис і характеристики годинника:
Матеріал корпусу/панелі: Карбон
Ремінець зі смоли
Необрит
Стійкий до вібрацій
Ударостійкий
Мінеральне/сферичне скло
Водонепроникність до 200 метрів
Подвійна світлодіодна підсвітка
Мобільний зв'язок (бездротовий зв'язок через Bluetooth®)
Цифровий компас
Вбудований висотомір
Барометр
Термометр
Крокомір із використанням 3-осьового датчика прискорення
Світловий індикатор для енергозбереження
Світловий індикатор для цифрового дисплея
Світловий індикатор для стрілок
Світовий час
Сходження та захід сонця
Секундомір 1/100 секунди
Таймер зворотного відліку
5 щоденних будильників
Погодний сигнал
Регулювання звуку кнопок
Показник заряду батареї
Автоматичний календар
Формат часу 12/24 години
Вмик./вимк. звуку кнопок
Ручний відлік часу
Точність: ±15 секунд на місяць
Час автономної роботи батареї: майже 2 роки (на CR2025)
Розмір корпусу: 63 × 54,1 × 18,3 мм
Загальна вага: 80 г
Цей годинник являє собою високотехнологічне поєднання функціональності та надійності, створене для тих, хто цінує точність і стиль у кожній ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Карбон |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 54.1 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Вага | 80 г |
- Ціна: 16 990 ₴






