Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це чоловічий, кварцовий годинник від відомого японського виробника, що вирізняється високою якістю та привабливим дизайном. Це нова лінійка годинника із серії G-STEEL BLUETOOTH, і особливість цієї лінійки — використання неіржавкої сталі, що надає їм стійкості до ударів і неповторного шарму, який несподівано для G-Shock. Цей годинник ідеально підходить для активного відпочинку, подорожей, дайвінгу та повсякденного носіння. Вони абсолютно нові, з усіма документами, фірмовою коробкою, бирками та захисними плівками, і їх ніколи не носили. Мають дуже стильний вигляд.
Ви можете замовити будь-яку модель годинника від відомих брендів, як-от Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виконано впродовж 16-25 днів, якщо обрана вами модель доступна за кордоном.
Модель Casio GST-B200-1A — це новинка в серії G-Steel, яка автоматично синхронізується з сервером точного часу через Bluetooth за допомогою вашого смартфона, що гарантує абсолютну точність часу на вашому зап'ястку.
Характеристики годинника Casio GST-B200-1A:
Тип механізму: кварцовий
Тип циферблата: аналоговий (стрілковий)
Тип індикації: індекси
Формат часу: 12/24 години
Джерело енергії: від сонячної батареї
Гарантія: 24 місяці
Конструкція:
Водонепроникність: 200 м
Ударостійкість: так
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Матеріал ремінця/браслета: полімерний
Скло: мінеральне
Габарити (ШхВхТ): 49.3x53.3x15.3 мм
Вага: 84 г
Особливості:
Підсвітка: дисплей, стрілки
Точність ходу: +/- 1 с/місяць
Функції: вічний календар, число, місяць, день тижня, секундомір, таймер зворотного відліку, хронограф, радіосинхронізація
Додаткова інформація: щогодинний сигнал, функція вмикання/вимикання звуку кнопок, функція переміщення стрілок, автопідсвітка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 44.4 мм |
| Висота | 49.3 мм |
| Товщина | 11.8 мм |
| Вага | 72 г |
- Ціна: 12 580 ₴








