Чоловічий кварцовий годинник від легендарного японського виробника, модель SUR323P1, являють собою якісний і стильний спортивний годинник, ідеальний для повсякденного носіння. Годинник має надійний кварцовий механізм 6N76, який забезпечує точність ходу та довгий термін експлуатації. Вони абсолютно нові, постачаються з документами, оригінальною коробкою, бирками та захисними плівками, і жодного разу не були нішені.
Основною перевагою моделі є сталевий корпус і ремінець, що надає годиннику міцності та довговічності. Сапфірове скло забезпечує високий ступінь захисту від подряпин, що підкреслює якість виготовлення. Годинник легкий і компактний, що робить його чудовим вибором для щоденного використання.
Ви можете замовити будь-яку модель годинника, що цікавить вас від брендів Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виконано впродовж 16-25 днів, якщо модель, що цікавить вас, доступна за кордоном.
Опис і характеристики годинника:
Номер моделі: SUR323P1.
Механізм: 6N76, Made in Japan.
Корпус: неіржавка сталь.
Скло: сапфірове.
Функции: дата.
Циферблат: чорний карбоновий.
Підсвічування: люмінесцентні стрілки.
Браслет: полиуретан.
Застібка: класична.
Водостійкість: 100 метрів.
Діаметр корпусу: 40,8 мм.
Товщина корпусу: 11,8 мм.
Міжнародна гарантія: 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Іонове (Ion-Plated) |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Зелений |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40.8 мм |
| Товщина | 11.8 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 110 г |
- Ціна: 11 870 ₴







