Чоловічий механічний годинник з елітної колекції PRESAGE Coctail Time, модель SSA346J1 (SARY082) являє собою ідеальне поєднання якості, стилю та майстерності японського виробника. Цей годинник зібраний у Японії з використанням передових технологій і являє собою справжній шедевр годинникового мистецтва.
Годинник абсолютно новий, постачається з документами, оригінальною коробкою, бирками та захисними плівками, і ніколи не був поношений. Їхня візуальна привабливість важко передати на світлинах, вони просто чудові.
Ви можете замовити будь-яку модель годинника, що цікавить вас від брендів Casio, Seiko, Citizen, Orient, і ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо модель, що цікавить вас, доступна за кордоном.
Опис і характеристики годинника:
Номер моделі: SSA346J1 (SARY082), Made in Japan.
Механізм: 4R57, механіка з автопідзаводом, ручний завод, стоп-секунда, 29 каменів, Made in Japan.
Корпус: неіржавка сталь з PVD-покриттям золотого кольору, прозора задня кришка з гвинтовим фіксатором.
Стекло: Hardlex.
Функції: дата, індикатор запасу ходу.
Циферблат: світло-бежевий.
Браслет: натуральна шкіра.
Застібка: розкладна з кнопками для відкриття.
Водостійкість: 50 метрів.
Діаметр корпусу: 41 мм/45 мм.
Товщина корпусу: 15 мм.
Міжнародна гарантія: 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Іонове (Ion-Plated) |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Кількість каменів | 29 шт. |
| Запас ходу механічних годинників | 50 годин |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40.5 мм |
| Товщина | 14.4 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 75 г |
- Ціна: 26 680 ₴






