Чоловічий механічний годинник з елітної колекції PRESAGE Coctail Time. Модель дістала назву Midnight Mockingbird. Циферблат цього годинника відтворює зелений коктейль "Пересмішник" у темряві бару восени. Якісні, гарні, класичні годинники легендарного японського виробника. Збирання годинника проведено в Японії. Абсолютно нові, з документами, коробкою, бирками та плівками, ніколи не носилися. Фото не можуть передати справжню красу годинника. Мають просто чудовий вигляд.
Ви можете замовити будь-яку модель годинників ТМ Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виконано впродовж 16-25 днів, якщо годинник, що цікавить Вас, є за кордоном.
Опис і характеристики годинника
Номер моделі — SSA459J1, Made in Japan.
Механізм — 4R57, механіка з автопідзаводом, ручний завод, стоп-секунда, 29 каменів, Made in Japan.
Корпус — неіржавка сталь, задня прозора кришка з гвинтовим фіксатором.
Стекло - Hardlex.
Функції — дата, індикатор запасу ходу.
Циферблат зелений.
Браслет — натуральна шкіра.
Застібка — розкладна з кнопками для відкриття.
Водостійкість — 50 метрів
Діаметр корпусу — 40.5 мм
Товщина корпусу — 14.4 мм
Міжнародна гарантія — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Іонове (Ion-Plated) |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Кількість каменів | 29 шт. |
| Запас ходу механічних годинників | 50 годин |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Зелений |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40.5 мм |
| Товщина | 14.4 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 75 г |
- Ціна: 25 300 ₴





