Чоловічий механічний годинник із серії Presage, створений легендарним японським виробником, являє собою ідеальне поєднання якості, елегантності та класичного стилю. Цей абсолютно новий годинник, модель SRPD41, має видатний механізм 4R35 із запасом ходу 50 годин, що робить їх надійним супутником у повсякденному житті.
Годинник постачається з документами та фірмовою коробкою, а всі надані світлини були створені особисто мною, хоча, звичайно, вони не повною мірою передають пишність цієї моделі.
Ви також можете замовити будь-яку модель годинників для внутрішнього ринку, таких брендів, як Seiko, Citizen, Casio, Orient. Якщо годинник доступний у наявності в Японії, ваше замовлення буде виконане впродовж 7-10 днів.
Опис і характеристики годинника:
Номер моделі: SRPD41.
Механізм: 4R35 механіка, ручний завод, 23 камені.
Запас ходу: 50 годин.
Корпус: неіржавка сталь, прозора задня кришка.
Скло: сапфірове з антивідблисковим покриттям.
Функции: дата.
Циферблат: синій.
Підсвітка: люмінесцентні стрілки та мітки.
Браслет: неіржавка сталь.
Застібка: розкладна, з кнопками для відкриття.
Водостійкість: 100 метрів.
Діаметр корпусу: 41.7 мм.
Товщина корпусу: 11.7 мм.
Міжнародна гарантія: 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Іонове (Ion-Plated) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Кількість каменів | 23 шт. |
| Запас ходу механічних годинників | 50 годин |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Синій |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41.7 мм |
| Товщина | 11.8 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 110 г |
- Ціна: 19 680 ₴





