Представляємо вам чоловічий механічний годинник від легендарного японського виробника з престижної лінійки Presage. Цей годинник — втілення якості, новизни та японської майстерності, абсолютно нові, з документами, бирками та захисними плівками, які жодного разу не залишали свого первісного стану.
У нас ви можете замовити будь-яку модель годинника від брендів, як-от Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде оброблене впродовж 16-25 днів, якщо обраний годинник доступний за кордоном.
Характеристики моделі SRPJ17J1:
Номер моделі: SRPJ17J1.
Механізм: 4R57 — механіка з автопідзаводом, ручний завод, 29 каменів, зроблено в Японії.
Корпус: неіржавка сталь, з прозорою задньою кришкою.
Скло: Hardlex — кришталь, що перевершує звичайне мінеральне скло.
Функції: 12-годинний формат
Циферблат: коричневий градієнт.
Браслет: шкіра.
Застібка: класична.
Водостійкість: 50 метрів.
Діаметр корпусу: 40 мм.
Товщина корпусу: 14 мм.
Міжнародна гарантія: 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Іонове (Ion-Plated) |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Кількість каменів | 24 шт. |
| Запас ходу механічних годинників | 42 годин |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39.5 мм |
| Товщина | 11.8 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 115 г |
- Ціна: 19 950 ₴









