Чоловічий кварцовий годинник із вишуканої колекції "Прим'єр". Вишуканий, елегантний, класичний годинник із нескінченним календарем від відомого японського виробника. Абсолютно нові, постачаються з офіційними документами, фірмовим футляром, бирками та захисними плівками, які не мають слідів носіння. Їхній зовнішній вигляд вражає уяву.
Ви також маєте можливість замовити будь-яку цікаву вас модель годинника від брендів Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо обрана модель перебуває за межами країни.
Характеристики та опис цієї моделі годинника:
Модель: SNQ155P1
Механізм: Кварцовий 6A32, виготовлений у Японії.
Корпус: Нержавіюча сталь.
Скло: Сапфірове з покриттям.
Функції: Дата, довгостроковий календар.
Циферблат: Білий.
Браслет: Нержавіюча сталь.
Застібка: Розкладна з кнопками для зручного відкриття.
Водостійкість: 100 метрів.
Діаметр корпусу: 42 мм / 45 мм.
Товщина корпусу: 12 мм.
Міжнародна гарантія: 2 роки.
Цей годинник — не тільки вишуканий аксесуар, але й надійний супутник для вашого повсякденного стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Іонове (Ion-Plated) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 120 г |
- Ціна: 16 230 ₴






