Чоловічий кварцовий годинник із системою Solar від легендарного японського виробника являють собою сучасний і ефективний аксесуар. Система Solar, що живиться сонячною енергією, забезпечує довгий запас ходу годинника та не потребує заміни батарейки. Цей годинник є чудовим поєднанням функціональності, стилю та стійкості.
Модель SNE525P1 обладнана міцним сапфіровим склом, що забезпечує високий ступінь захисту від подряпин. Водозахист до 100 метрів дає змогу використовувати годинник під час купання, надаючи додаткову універсальність. Запас ходу до 12 місяців у темряві гарантує надійну роботу годинника навіть у разі браку сонячного світла.
Годинник постачається абсолютно новим, з документами, фірмовою коробкою, бирками та плівками, і жодного разу не носився. Ви можете замовити будь-яку модель годинника від брендів Casio, Seiko, Citizen, Orient, і ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо обраний вами годинник доступний за кордоном.
Характеристики моделі SNE525P1:
Номер моделі: SNE525P1.
Механізм: Калібр V158.
Корпус: Нержавіюча сталь.
Скло: Сапфірове.
Функції: Дата.
Циферблат: Синій.
Браслет: Нержавіюча сталь.
Застібка: Розкладна.
Водостійкість: До 100 метрів.
Діаметр корпусу: 40 мм.
Товщина корпусу: 9,8 мм.
Міжнародна гарантія: 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Іонове (Ion-Plated) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 9.8 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 110 г |
- Ціна: 13 400 ₴








