Представляємо вам чоловічий механічний годинник з останньої елітної колекції PRESAGE Coctail Time. Цей годинник — втілення високої якості, краси та класичного стилю від легендарного японського виробника. Їх збирання вироблене на батьківщині годинникового мистецтва — у Японії. Нові бездоганні, супроводжуються документами, елегантною коробкою, бирками та захисними плівками — жодного разу не залишали свого місця.
Годинник вражає уяву своїм супергарним синім циферблатом, на якому виділяються чіткі стрілки. Їхня справжня краса просто не передається фотографіями.
Ми маємо можливість виконати ваше замовлення на будь-яку модель годинника від брендів, як-от Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде оброблене впродовж 16-25 днів, якщо обраний годинник доступний за кордоном.
Характеристики моделі SRPB41J1:
Номер моделі: SRPB41J1, зроблено в Японії.
Механізм: 4R35 — механіка з автопідзаводом, ручний завод, стоп-секунда, 23 камені, вироблено в Японії.
Корпус: неіржавка сталь, з прозорою задньою кришкою.
Скло: гнутий купольний Hardlex, кришталь, що перевершує звичайне мінеральне скло.
Функции: дата.
Циферблат: синій гільйоше.
Браслет: неіржавка сталь.
Застібка: розкладна з кнопками для відкриття.
Водостійкість: 100 метрів.
Діаметр: 40,5 мм/43,5 мм.
Товщина корпусу: 11,8 мм.
Міжнародна гарантія: 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Іонове (Ion-Plated) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Кількість каменів | 23 шт. |
| Запас ходу механічних годинників | 42 годин |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Синій |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40.5 мм |
| Товщина | 11.8 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 122 г |
- Ціна: 19 380 ₴







