Годинник Casio PRW-6900Y-3ER ProTrek — чоловічий, високотехнологічний, багатофункціональний, якісний і гарний спортивний годинник від легендарного японського виробника. Цей годинник обладнаний технологією Triple Sensor (висотомір, барометр і компас), Multiband 6 Atomic Time (радіосинхронізація) і функцією Tough Solar (заряджання від сонячної енергії та світла). Casio PRW-6900Y-3ER є одним із найпривабливіших годинників у лінійці ProTrek. Вони використовують вдосконалену систему Smart Access від Casio, забезпечуючи швидкий та інтуїтивно зрозумілий доступ до всіх основних функцій годинника за допомогою електронної заводної головки.
Їх можна використовувати для активного відпочинку, подорожей, дайвінгу та просто для повсякденного носіння. Годинник абсолютно новий, з документами, фірмовою коробкою, бирками та плівками, він жодного разу не носився.
Можливо замовити будь-яку модель годинника, що цікавить вас від брендів Casio, Seiko, Citizen. Ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо годинник, який вас цікавить, перебуває за кордоном.
Опис і характеристики годинника:
Подвійне електролюмінесцентне підсвічування:
Одним натисканням кнопки відбувається підсвічування як цифрового дисплея, так і аналогового циферблата, що максимально полегшує читання інформації.
Стійкість до низьких температур (-10 °C):
Навіть температура нижче -10 °C не впливає на роботу цього годинника.
Сонячна батарейка:
Вбудована сонячна батарея забезпечує енергією годинник для їхньої роботи.
Приймання радіосигналу (Європа, США, Японія, Китай):
Після настроювання годинника на місцевий часовий пояс, вони автоматично отримують радіосигнал для калібрування, забезпечуючи точне зображення часу.
Цифровий компас:
Вбудований цифровий компас визначає північний магнітний полюс і відбиває градуси на цифровому дисплеї.
Висотометр 10 000 м:
Вбудований датчик тиску визначає зміни в атмосферному тиску та перетворює їх на абсолютну висоту до 10 000 м.
Барометр (260/1 100 hPa):
Спеціальний датчик вимірює тиск повітря та зображає виміряне значення на екрані у формі символу, що дає змогу передбачити зміни погоди.
Графік набору висоти:
Підводить підсумк кількості метрів, на які ви підвелися за один період, забезпечуючи можливість бачити загальний підйом, зроблений на одній ділянці шляху.
Пам'ять даних висотометра:
Залежно від моделі в пам'яті цього годинника можна зберегти до 40 записів про висотні точки місцевості та отримати доступ до них у будь-який час. Кожен запис містить виміряну абсолютну висоту, а також дату та час. Крім того, крім окремих абсолютних висот, також зберігаються максимальне та мінімальне значення абсолютної висоти за час вимірювань.
Термометр (-10 °C/+60 °C):
Датчик вимірює температуру навколишнього повітря навколо годинника та зображає її на екрані в градусах °C (-10 °C/+60 °C).
Функція світового часу:
Розміри корпусу: 54,6 мм x 52,4 мм x 14,4 мм.
Показування поточного часу в основних містах і конкретних часових зонах
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 52.5 мм |
| Висота | 54.6 мм |
| Товщина | 14.4 мм |
| Вага | 180 г |
- Ціна: 17 380 ₴





