Casio PRW-6900Y-3ER ProTrek
Просунутий чоловічий спортивний годинник від легендарного японського виробника Casio. Вони поєднують у собі високі технології, багатофункціональність і стильний дизайн. Цей годинник обладнаний технологією Triple Sensor (висотомір, барометр і компас), функцією радіосинхронізації Multiband 6 Atomic Time і заряджається від сонячної енергії завдяки технології Tough Solar. Модель PRW-6900Y-3ER приваблива не тільки своїм функціоналом, але й використанням вдосконаленої системи Smart Access від Casio, що забезпечує швидкий і інтуїтивно зрозумілий доступ до всіх основних функцій годинника за допомогою електронної заводної головки.
Особливості та характеристики годинника:
Підвойна електролюмінесцентна підсвітка: Одним натисканням кнопки висвітлюються не тільки цифровий дисплей, але й аналоговий циферблат, забезпечуючи максимальну читаність інформації.
Стійкість до низьких температур (-10 °C): Навіть за температури нижче ніж -10 °C годинник зберігає свою функціональність.
Сонячна батарейка (Tough Solar): Сонячна батарейка, яка заряджається від сонячної енергії, забезпечує тривалу роботу годинника.
Вживання радіосигналу (Європа, США, Японія, Китай): Після налаштування на місцевий часовий пояс у годиннику відбувається радіосинхронізація, гарантуючи точне зображення часу в Європі, Північній Америці, Японії та Китаї.
Цифровий компас: Вбудований цифровий компас визначає північний магнітний полюс із використанням секундної стрілки та зображає градуси на цифровому дисплеї.
Висотомір (до 10 000 м): Вбудований датчик тиску визначає зміни атмосферного тиску та перетворює їх на абсолютну висоту до 10 000 м.
Барометр (260/1,100 гПа): Спеціальний датчик вимірює тиск повітря та зображає виміряне значення на екрані у формі символу, надаючи інформацію про тенденції погоди.
Графік зміни висоти: Сумамує кількість метрів, на які ви піднялася за певний період, даючи вам наочно бачити загальний підйом за відрізок маршруту.
Пам'ять висотоміра: Зберігає до 40 записів про висотні точки місцевості з датою та часом.
Термометр (-10 °C/+60 °C): Датчик вимірює температуру навколишнього повітря та відбиває її на екрані в градусах Цельсія.
Функція світового часу: Показує поточний час в основних містах і конкретних зонах у всьому світі.
Секундомір (1/100 сек., 24 години): Тривалість вимірюється з точністю до 1/100 секунди.
Таймер (1/1 сек., 1 година): Три незалежні таймери для зручності використання.
5 щоденних будильників: Дають змогу встановлювати нагадування на різні події.
Автоматичне регулювання часу: Корекція положення стрілок щогодини.
Розміри: 44.8 x 49.6 x 14.7 мм
Цей годинник ідеально підходить для активного відпочинку, подорожей, дайвінгу та повсякденного використання. Абсолютно нові, з документами, фірмовою коробкою, бирками та захисними плівками. Ви можете замовити будь-яку модель годинника від Casio, Seiko, Citizen. Ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо годинник, який вас цікавить, перебуває за кордоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 49.6 мм |
| Довжина | 44.8 мм |
| Товщина | 14.7 мм |
- Ціна: 22 720 ₴





