
Наручний чоловічий спортивний оригінальний годинник Casio Касіо джі шок PRW-35-Y-1BJF PROTREK Solar Triple Sensor
- Немає в наявності
- Код: PRW-35-Y-1BJF-2
17 820 ₴
Нова модель 2023 року! Цей годинник дійсно вражає своїм набором функцій і ідеально підходить для активного відпочинку на свіжому повітрі. Вони виготовлені з матеріалів, спрямованих на зменшення негативного впливу на довкілля. Годинник PRW-35 з м'яким уретановим ремінцем із прорізами забезпечує повітропроникність і комфорт. Біологічно розкладні смоли в корпусі та ремінці зменшують вагу та підвищують зручність носіння.
Просто натискайте на великі кнопки з правого боку, щоб використовувати компас, барометр, висотомір і термометр. Назва режиму виводиться поруч із кожною кнопкою, щоб ви легко розуміли, яку інформацію ви переглядаєте. РК-дисплей зі скрученим екраном і великим цифровим дисплеєм забезпечують чудову читаність у будь-яких умовах.
Додайте до цього технології Casio, як-от заряджання від сонячної енергії, радіосинхронізація Multiband 6 і водонепроникність до 100 метрів, і ви отримаєте готовий до дії годинник, який буде з вами скрізь.
Ви можете замовити будь-яку модель годинника від Casio, Seiko, Citizen, Orient, і ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо модель доступна за кордоном.
Технічні характеристики:
Водонепроникність 10 барів
Стійкість до низьких температур (-10 °C/14°F)
Сонячна батарея
Радіокерування (Multiband 6)
Цифровий компас
Барометр
Альтиметр
Термометр
Відтворення часу сходу та заходу сонця
Світовий час (48 міст)
1/10-секундний секундомір
Таймер зворотного відліку
5 щоденних будильників
Повністю автоматична підсвітка світлодіодами (Super Illuminator)
Матеріал корпусу — Полімер
Основний колір циферблата — Чорний
Водонепроникність — 100 м
Колір ремінця/браслета — Чорний
Матеріал ремінця/браслета — Каучук
Колір корпусу — Чорний
Розміри корпусу (ВхШ) — 51 х 47 мм
Товщина 13 мм
Вага — 112 г
Країна бренда — Японія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Цифровий |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Полімер |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 51 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Вага | 112 г |
- Ціна: 17 820 ₴






