
Чоловічий армійський багатофункціональний оригінальний годинник Casio Касіо G-Shock GMW-B5000GD-9ER Multiband 6
- Немає в наявності
- Код: GMW-B5000GD-9ER-4
25 430 ₴
Я продаю виключно 100% оригінальний годинник! Модель GMW-B5000GD-9 — чоловічі, міцні та спортивні, що належать до колекції G-SHOCK. Виготовлені з неіржавкого сплаву.
Ця модель повністю зібрана та випущена на території Японії. Чоловічий спортивний годинник з електронним дисплеєм. Корпус і браслет виготовлені з неіржавкої сталі. Яскравий дисплей. Ударостійка конструкція захищає механізм від ударів і вібрації. Сонячна батарея забезпечує енергію годинника. Мінеральне скло стійке до подряпин.
Додаткові функції містять у собі секундомір (з точністю до 1/100 секунди, межа вимірювання — 24 години), таймер зворотного відліку з автоматичним повтором (від 1 секунди до 24 годин), 5 щоденних будильників із функцією повтору, погодинний сигнал, світовий час, підсвітка, підтримка Bluetooth (дає змогу під'єднуватися до смартфона та використовувати різні корисні функції), індикатор заряду батареї, приймання радіосигналу (Європа, США, Японія, Китай), пошук телефона, функція вмикання/вимикання звуку кнопок. Назва дня тижня може бути відтворена кількома мовами, включно з російською. Водонепроникність — 200 м, що дає змогу використовувати годинник під час плавання та пірнання без їх зняття.
Основні характеристики:
Bluetooth
Автоматичне підсвічування
Світовий час
Будильник
Секундомір
Таймер
Радіосинхронізація часу
Приймання радіосигналу
Півгодинний сигнал
12/24-годинний формат часу
Матеріал корпусу — неіржавка сталь
Напилення корпусу — Позолота
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Цифровий |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Товщина | 14.7 мм |
| Вага | 105 г |
- Ціна: 25 430 ₴



