
Чоловічий армійський багатофункціональний оригінальний годинник Casio Касіо G-Shock GM-B2100D-1AER Silver Bluetooth
- Немає в наявності
- Код: GM-B2100D-1AER-4
24 990 ₴
Casio G-Shock GM-B2100D-1AER Silver Bluetooth Solar
Нова серія G-Shock GM-B2100 в повністю сталевому корпусі у формі октагону! Це старший брат популярної полімерної котагональної серії GA-2100 і середньої серії GM-2100, яка має сталеву верхню частину корпусу та полімерний ремінець.
На відміну від своїх молодших братів, ця модель у чорному корпусі з IP-покриттям має повністю сталевий корпус і литий браслет, що надає їй вагості (165 грамів з усіма ланками) і зовсім іншу тактильність на вашому зап'ястку.
Окремо варто зазначити технологічність моделі: у годиннику доступна синхронізація часу зі смартфоном і легке настроювання годинника через Bluetooth, а також поліпшена та ще ефективніша технологія Tough Solar — живлення годинника від сонячного або іншого джерела світла, що не вимагає заміни батарейки в годиннику в найближчому десятилітті.
Дизайнери Casio також додатково пропрацювали та циферблат новинки. На вигляд він майже не відрізняється від серій GA-2100 і GM-2100, проте насправді він став глибшим, багатошаровим і фактурним, що додає візуальної ефектності, побачивши годинник "живу". Годинник зібраний у Японії на високотехнологічному виробництві CASIO в Ямагаті.
Звичайно ж, не треба забувати про стандартний для G-Shock водонепроникності на глибині до 200 метрів, ударостійкості, функції секундоміра, таймера, світового часу, зручної функції складання стрілок для зручності читання інформації з дисплеїв, а також яскравим подвійним підсвічуванням циферблата та дисплея.
ТАЙМЕР - 1/1 СЕК. - 1 ЧАС
Для шанувальників точності: таймери зворотного відліку нагадають вам про поточні або особливі події, видаючи звуковий сигнал у встановлений час. Час можна попередньо налаштувати від 1 секунди до 1 години. Годинник може автоматично почати відлік у зворотному напрямку у встановлений час. Ця модель має три незалежні таймери — ідеальне рішення для людей, яким потрібно щодня приймати ліки або виконувати проміжні вправи (тренування).
ІНДИКАТОР РОЗРОЯДА БАТАРЕЇ
Функція попередження про розряд батареї.
Надійне подвійне підсвічування
Під час натискання на кнопку підсвічування циферблат годинника освітлюється світлодіодом, а також окремо підсвічується цифровий дисплей. На стрілки годинника нанесено світлонакопичувальне неосвітильне покриття.
Загвинчується задня кришка.
Нарізне з'єднання на основі корпусу оптимально захищає внутрішній механізм годинника й одночасно забезпечує легкий доступ, наприклад, під час заміни акумулятора.
міцний корпус із неіржавкої сталі
Міцний корпус із неіржавкої сталі.
Точність ходу —/+15 сек на місяць
Точність ходу даних годинників становить не нижче ніж -/+15 секунд на місяць.
ДИАМЕТР КОРПУСА — 49,8 мм
МАТЕРІАЛ КОРПУСА — неіржавка сталь
КОРПУСА — Сріблястий
ФОРМА КОРПУСА - Криглі
ВОДОЗАЩИТА - 200 метров
ДЛИНА КОРПУСА — 49,8 мм
ШИРИНА КОРПУСА — 44.4 мм
ТОЛЩИНА - 12.8 мм
ВАГА — 165 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Багатогранна |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 44.4 мм |
| Довжина | 49.8 мм |
| Товщина | 12.8 мм |
| Вага | 165 г |
- Ціна: 24 990 ₴







