
Наручний чоловічий спортивний оригінальний годинник Casio Касіо джи шок G-SHOCK GST-B400D-1A Bluetooth SLIM
- Немає в наявності
- Код: GST-B400D-1A-2
18 920 ₴
Чоловічий годинник від відомого японського виробника CASIO. Нова модель із серії G-STEEL, що вирізняється рекордно тонким дизайном для сімейства G-Shock. Товщина всього 12.9 мм. Особливість — технологія Carbon Core Guard, що забезпечує максимальний захист і стійкість. Підходять для активного способу життя, подорожей, дайвінгу та повсякденного використання. Абсолютно нові, з документами, коробкою, бирками та плівками.
Замовляйте будь-яку модель годинника Casio, Seiko, Citizen, Orient. Виготовлення замовлення займе 16-25 днів, якщо годинник доступний за кордоном.
Характеристики:
Тип механізму: Кварцовий (сонячна батарея)
Тип циферблата: Аналоговий (стрілковий)
Колір циферблата: Чорний
Формат часу: 12/24 години
Протиударність: Так
Матеріал корпусу: Вуглерод
Підсвітка: Люмінесцентна
Матеріал браслета: Нержавіюча сталь з PVD-покриттям
Скло: Загартоване мінеральне
Функції: Число, місяць, день тижня, секундомір, таймер зворотного відліку, хронограф, вмикання/вимикання звуку кнопок, індикатор заряду батареї
Точність ходу: +/- 15 секунд на місяць
Додаткові функції: Вічний календар, радіосинхронізація, світовий час, BLUETOOTH (синхронізація з телефоном)
Водонепроникність: 200 метрів
Діаметр корпусу: 49 мм
Товщина корпусу: 12.9 мм
Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46.6 мм |
| Висота | 49.6 мм |
| Товщина | 12.9 мм |
| Вага | 160 г |
- Ціна: 18 920 ₴


