
Цей чоловічий кварцовий годинник від легендарного японського виробника являють собою нову лінійку G-STEEL BLUETOOTH, яка вражає своєю якістю та гарним дизайном. Основною особливістю цієї нової серії є застосування технології Carbon Core Guard, що робить цей годинник ідеальним для активного відпочинку, подорожей, дайвінгу та повсякденного використання. Годинник абсолютно новий, постачається з документами, фірмовим ящиком, бирками та захисною плівкою, ніколи не носиться і має чудовий вигляд.
Ви можете замовити будь-яку модель годинника від брендів Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо годинник, що цікавить вас, є за кордоном.
Модель Casio GST-B200B-1A — це новинка в лінійці G-Steel, яка автоматично синхронізується з сервером точного часу через Bluetooth за допомогою вашого смартфона, забезпечуючи абсолютну точність часу на вашому зап'ястку.
Основні характеристики Casio GST-B200B-1A:
Тип механізму: Кварцовий
Тип циферблата: Аналоговий (стрілковий)
Тип індикації: Індекси
Формат часу: 12/24 години
Джерело енергії: Сонячна батарея
Гарантія: 24 місяці
Конструкція:
Водонепроникність: 200 метрів
Протиударність: Є
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Матеріал ремінця/браслета: Нейлон
Скло: Мінеральне
Габарити (ШхВхТ): 49.3x53.3x15.3 мм
Вага: 86 г
Особливості:
Підсвітка: Дисплей, стрілки
Точність ходу: +/- 1 секунда на місяць
Функції: Вічний календар, дата, місяць, день тижня, секундомір, таймер зворотного відліку, хронограф, радіосинхронізація
Додаткова інформація: Годинниковий сигнал щогодини, функція вмикання/вимикання звуку кнопок, функція переміщення стрілок, автопідсвітка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Синій |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 53.3 мм |
| Висота | 49.6 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Вага | 87 г |
- Ціна: 23 350 ₴






