Чоловічий кварцовий годинник G-Shock від Casio з полімерним корпусом і мінеральним склом мають військову спеціалізацію та водонепроникність 200 WR. На циферблаті арабські цифри й індекси. Годинник обладнаний підсвіткою, другим часом, ударостійкістю, таймером, компасом, барометром, термометром, індикацією дати, будильником, секундоміром, висотоміром, автоматичним календарем, Bluetooth, крокоміром, індикацією місяця, індикацією дня тижня, дистанційним пошуком телефона, Apple) — WatchOS.
Новий механізм годинника містить чотири датчики (Quad Sensor) у формі термометра, барометра, висотоміра, цифрового компаса та крокоміра. Також GG-B100 відбиває час сходу та заходу сонця та синхронізується зі смартфоном через Bluetooth®, даючи змогу зручно настроювати годинник, оновлювати точний час і відтворювати всі метрики активності в зручному інформативному вигляді в застосунку. Також можна використовувати зв'язок із годинником як навігатор: можна задати крапку на мапі, і годинник за компасом спрямовує вас до неї, вказуючи секундною стрілкою напрямок, а на мінідисплеї, відбиваючи відстань до неї.
Також позначимо покращену технологію абсолютної пило- й брудозахисту, легендарну ударостійкість G-Shock, водозахист до 200 метрів, потужну підсвітку циферблата, дисплея й необтягад стрілок, а також нову конструкцію задньої кришки, тепер вона подвійна: сталева кришка зі скловолокном поглинає будь-які удари.
Ви можете замовити будь-яку модель годинників ТМ Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо годинник, що цікавить вас, є за кордоном.
Опис і характеристики годинника
ФУНКЦІЯ ПІСКА ТЕЛЕФОНА
Не пам'ятаєте, куди поклали смартфон? Під час натискання кнопки на вашому годиннику смартфон видасть звуковий сигнал.
УДАРОПРАЖНІСТЬ
Унікальна ударостійка конструкція захищає механізм годинника від пошкоджень під час ударів і механічних впливів. Ударостійкість притаманна всім годиннику Casio G-Shock і жіночому годиннику Casio Baby-G.
Вуглецевий корпус
Легкий корпус із міцного вуглецевого волокна гарантує абсолютну ударостійкість і зручність під час носіння.
Точність ходу (Smartphone Link)
Завдяки технології Smartphone Link годинник синхронізується через смартфон із сервером точного часу 4 рази на добу.
Технологія Carbon Core Guard
Внутрішня частина корпусу, у якій міститься модуль, виготовлена з високоміцного поліуретану з вуглецевим армуванням. Крім посилених характеристик міцності, вуглець набагато легший за поліуретану або метал.
12/24-ГОЛОВЛЕННЯ ЧАСУ
Показування часу можна вибрати у 12-годинному або 24-годинному форматі.
МІНЕРАЛЬНЕ СТЕКЛО
Міцне загартоване мінеральне скло, стійке до ударів і подряпин, захищає циферблат годинника від пошкоджень.
РЕМІНЬ З ПОЛІМЕРНОГО МАТЕРІАЛУ
Спеціальний полімерний матеріал ідеально підходить для виготовлення ремінця завдяки своїй видатній міцності та гнучкості.
Необракова (люмінесцентна) підсвітка
Світлонакопичувальне покриття забезпечує тривале освітлення темної пори після короткого впливу світла.
ФУНКЦІЯ СВІТОВОГО ЧАСУ
Показування поточного часу в основних містах і конкретних зонах у всьому світі.
ФУНКЦИЯ СЕКУНДОМЕРА – 1/100 СЕК., - 1 ЧАС
Час вимірюється з точністю в 1/100 секунди. Грани вимірювання досягають 1 години
2 РОКИ — 1 батарейка
Елемент живлення (батарейка) забезпечує годинник достатнім зарядом приблизно на два роки.
ТАЙМЕР – 1/1 СЕК, - 100 МИНУТ
Таймер до 100 хвилин із точністю до 1 секунди — для прихильників точних вимірювань: після завершення встановленого часу таймер видасть звуковий сигнал, нагадуючи вам про завершення встановленого тимчасового інтервалу. Сигнал можна встановити як на наступну хвилину, так і на інтервал до 100 хвилин.
ФУНКЦІЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ СТРІЛОК
Натискання кнопки забезпечує переміщення стрілок у таке положення, яке дасть змогу вам легко читати інформацію з маленьких цифрових дисплеїв, наприклад, дату або показання секундоміра.
Подвійна автоматична підсвітка
Під час натискання кнопки підсвітки (або за ввімкненої автоматичної підсвітки під час повороту годинника) циферблат освітлюється білим світлодіодом, а електролюмінесцентна підсвітка освітлює додаткові дисплеї. На стрілки годинника нанесено світлонакопичувальне покриття, що не збільшується.
СИНХРОНІЗАЦІЯ СО СМАРТФОНОМ ПЗ Bluetooth 4.0
Годинник може встановлювати зв'язок зі смартфоном через Bluetooth. Завдяки технології, що забезпечує економне споживання енергії, можна виконувати безліч корисних функцій.
Вуглецева безель
Міцний безель із легкого вуглецевого волокна з приголомшливим зовнішнім виглядом (яскравою вуглецевою текстурою).
ВИСОТОМЕР
Висотомір — пристрій, що дає змогу визначати висоту розміщення приладу (і, отже, його власника) над рівнем моря. Принцип дії висотоміра ґрунтується на вимірі приладом атмосферного тиску: що він менший, то вищий прилад є над рівнем землі. Отримані дані виводяться на екран у метрах над рівнем моря. Максимальна висота вимірювання — 10 000 м.
БАРОМЕТР
Ця функція буде дуже корисна для мисливців і туристів, прихильників риболовлі та спортсменів. Барометр вказує на мінімальні коливання атмосферного тиску, передбачаючи зміни погоди, магнітні бурі, осади та наближення грози. Такий годинник стає невіддільним для людей із підвищеним артеріальним тиском, оскільки, передбачаючи заздалегідь можливе погіршення здоров'я, можна обмежити фізичну активність у такі дні й у такий спосіб зберегти своє життя. Спеціальний датчик вимірює тиск повітря (діапазон вимірювань становить 260/1100 гПа, 1 гПа = 0,75 мм рт. ст. або 1 мм рт. ст. = 1,333 гПа) і зображає виміряне значення на екрані.
ЖЕДНІВНИЙ БУДІЛЬНИК
Видаючи звуковий сигнал у встановлений час, будильник нагадує про події, що повторюються щодня.
Стійкість до пилу та бруду
Спеціальна конструкція, стійка до пилу та забруднень, запобігає потраплянню піску, пилу та бруду в годинник.
ЦІФРОВА КОМПАС
Вбудований цифровий компас визначає північний магнітний полюс.
ТЕРМОМЕТР (-10 °C/+60 °C)
Датчик вимірює температуру навколишнього повітря навколо годинника та зображає її на екрані в градусах °C (-10 °C/+60 °C).
Крокомір (Step Tracker)
Крокомір вимірює кількість кроків від 0 до 999999. Графічне відтворення пройдених кроків на дисплеї годинника за останні 5 годин. Історія щоденних даних за 8 днів, щотижневих даних за 4 тижні. Встановлення цілі в діапазоні від 1000 до 50 000. Звукове нагадування про брак активності та досягнення мети.
ДАННІ ПРО ВХОДЯ/ЗАКАТІ СОНЦЯ
Після введення географічного розташування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Повне покриття IPG |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55.4 мм |
| Висота | 51.3 мм |
| Товщина | 19.4 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 92 г |
- Ціна: 18 800 ₴



