Чоловічий, кварцовий, якісний, гарний спортивний годинник легендарного японського виробника. Основною перевагою моделі є надійний кварцовий механізм титановий корпус і браслет, що поєднується із сапфіровим склом, а також невисока ціна. Годинник дуже легкий, невеликий. Чудово підійдуть для повсякденного носіння. Абсолютно нові, з документами, коробкою, бирками та плівками, ні коли не носилися.
Ви можете замовити будь-яку цікаву Вас модель годинників ТМ Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виконано впродовж 16-25 днів, якщо годинник, що цікавить Вас, є за кордоном.
Опис і характеристики годинника
Номер моделі — SUR309P1.
Механізм — 6N52
Корпус — неіржавка сталь.
Скло сапфірове
Функції — дата.
Циферблат — синій, що переливається в темно-синій.
Підсвітка — люмінесцентні стрілки.
Браслет — неіржавка сталь.
Застібка — розкладна з кнопками для відкриття.
Водостійкість — 100 метрів
Діаметр корпусу 40 мм
Товщина корпусу — 8,4 мм
Міжнародна гарантія — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Іонове (Ion-Plated) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Синій |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 110 г |
- Ціна: 10 950 ₴





