Чоловічий механічний годинник із нової престижної колекції PRESAGE Coctail Time являють собою ідеальне поєднання якості, елегантності та класичного стилю від легендарного японського виробника. Годинник зібраний у Японії та пропонує видатний дизайн і виробничу майстерність. Корпус годинника виготовлений у золотистому кольорі, а коричневий циферблат із лаковими стрілками створює дивовижний візуальний ефект.
Цей абсолютно новий годинник постачаються з документами, оригінальною коробкою, бирками та захисними плівками, ніколи не носилися. Їх вишуканий вигляд важко передати на світлинах, і вони дійсно чудові в реальному житті.
Ви також можете замовити будь-яку модель годинника від брендів, як-от Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виконано впродовж 16-25 днів, якщо модель, що цікавить вас, доступна за кордоном.
Опис і характеристики годинника:
Номер моделі: SRPB46J1, Made in Japan.
Механізм: 4R35, механіка з автопідзаводом, ручний завод, стоп-секунда, 23 камені, Made in Japan.
Корпус: неіржавка сталь з PVD-покриттям, прозора задня кришка.
Скло: гнутий купольний Hardlex, кришталь перевершує звичайне мінеральне скло.
Функции: дата.
Циферблат: коричневий гільйоше.
Браслет: натуральна шкіра.
Застібка: розкладна з кнопками для відкриття.
Водостійкість: 50 метрів.
Діаметр корпусу: 40,5 мм/43,5 мм.
Товщина корпусу: 11.8 мм.
Міжнародна гарантія: 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Золото |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Кількість каменів | 23 шт. |
| Запас ходу механічних годинників | 42 годин |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39.5 мм |
| Товщина | 11.8 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 70 г |
- Ціна: 20 550 ₴





