Чоловічий механічний годинник із нової елітної колекції PRESAGE Coctail Time — це витвір мистецтва від легендарного японського виробника. Збирання цього годинника проведено в Японії, де традиції годинникової справи підіймаються на найвищий рівень. Цей годинник не тільки якісний, але й гарний, уявляючи собою класичний дизайн, який ніколи не вийде з моди.
Супергарний синій циферблат із виразними стрілками робить цей годинник справді унікальним. Вони абсолютно нові, постачаються з документами, коробкою, бирками та плівками, і жодного разу не носилися, що підкреслює їх первозданний стан. Фотографії не передають повністю всієї краси та стилю цього годинника.
Ви можете замовити будь-яку цікаву Вас модель годинника від брендів Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виконано впродовж 16-25 днів, припускаючи, що обраний вами годинник доступний за кордоном.
Опис і характеристики годинника:
Номер моделі: SRPE45J1, зроблено в Японії.
Механізм: 4R35 — механіка з автопідзаводом, ручний завод, стоп-секунда, 23 камені, вироблено в Японії.
Корпус: неіржавка сталь, з прозорою задньою кришкою.
Скло: гнутий купольний Hardlex, кришталь, що перевершує звичайне мінеральне скло.
Функции: дата.
Циферблат: зелений гільйоше.
Браслет: натуральна шкіра.
Застібка: розкладна з кнопками для відкриття.
Водостійкість: 50 метрів.
Діаметр корпусу: 38,5 мм/41,5 мм.
Товщина корпусу: 11,8 мм.
Міжнародна гарантія: 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Іонове (Ion-Plated) |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Кількість каменів | 24 шт. |
| Запас ходу механічних годинників | 42 годин |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Зелений |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Гарантійний термін | 23 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39.5 мм |
| Товщина | 11.8 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 70 г |
- Ціна: 20 340 ₴







