Чоловічий, автоматичний, високоякісний, стильний, спортивний годинник від відомого японського виробника.
Цей годинник має універсальний діаметр 39.4 мм, що підходить для будь-якого розміру зап'ястя. Обладнані міцним склом Hardlex і мають водозахист на глибині до 100 метрів, що забезпечує можливість купатися й занурюватися у воду без побоювань за збереження годинника. Абсолютно нові, постачаються з документами, фірмовою коробкою, бирками та плівками, не носилися жодного разу. Їхній дизайн досить ефектний.
Ви можете замовити будь-яку модель годинника від брендів, як-от Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виготовлене впродовж 16-25 днів, якщо обрана модель доступна за кордоном.
Характеристики обраної моделі (номер SRPH29K1):
Механізм: 4R36 механічний, виготовлений у Японії.
Корпус: з неіржавкої сталі.
Стекло: Hardlex.
Функції: показ дати та дня тижня.
Циферблат: хакі (зеленого кольору).
Підсвітка: люмінесцентні стрілки та мітки.
Браслет: з нейлону.
Застібка: класична.
Водостійкість: до 100 метрів.
Діаметр корпусу: 39,4 мм.
Товщина корпусу: 13,2 мм.
Міжнародна гарантія: 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Іонове (Ion-Plated) |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Кількість каменів | 23 шт. |
| Запас ходу механічних годинників | 40 годин |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39.5 мм |
| Товщина | 13.2 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 110 г |
- Ціна: 13 990 ₴







