Річник Seiko 5 Gent SNXS77K Cal. 7S26
Якісні, стильні та доступні годинники від відомого японського виробника. Абсолютно нові, з бирками та плівками, не використовувалися. У комплекті лише годинник із биркою, коробку можна придбати окремо.
Ви можете замовити будь-яку модель годинників брендів Casio, Seiko, Citizen, Orient. Ваше замовлення буде виконано впродовж 16-25 днів, якщо обраний вами годинник доступний за кордоном.
Опис і характеристики:
Модель: SNXS77K
Механізм: 7S26 з автопідзаводом, вироблений у Японії.
Корпус: неіржавка сталь, прозора задня кришка.
Скло: Hardlex — кристал, міцніший, порівнюючи зі звичайним мінеральним склом.
Функції: день тижня, дата.
Циферблат: синій.
Браслет: сталевий.
Застібка: класична.
Водостійкість: 30 метрів.
Діаметр корпусу: 37 мм.
Товщина корпусу: 11 мм.
Міжнародна гарантія: 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Іонове (Ion-Plated) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Кількість каменів | 21 шт. |
| Запас ходу механічних годинників | 40 годин |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 110 г |
- Ціна: 10 190 ₴










