Представляємо вам чоловічий механічний годинник із колекції SEIKO 5, випущеної 2019 року. Ця серія прийшла на зміну знаменитим дайверським годинникам SKX і зберігає їхній впізнаваний дизайн і функціональність, але вдосконалює їх у кількох аспектах. Новинки вражають сучаснішим механізмом 4R36, який має функцію стоп-секунди та можливість ручного заводу, а також якісніше оздоблення корпусу та браслета.
Цей годинник представлений в абсолютно новому стані та постачається з документами, бирками та захисними плівками, і він жодного разу не використовувалися.
Крім того, ви маєте можливість замовити будь-яку іншу модель годинника від брендів, як-от Casio, Seiko, Citizen, Orient. Час виготовлення та доставки становитиме 16-25 днів, якщо ваша модель перебуває за межами країни.
Характеристики годинника SRPE53K1:
Номер моделі: SRPE53K1.
Механізм: 4R36 — механіка з автопідзаводом, 24 камені, Made in Japan.
Корпус: неіржавка сталь.
Скло: Hardlex — кришталь, який перевершує звичайне мінеральне скло.
Функції: день тижня, дата.
Циферблат: синій.
Підсвітка: люмінесцентні мітки.
Ремінець: неіржавка сталь.
Застібка: класична.
Водостійкість: до 100 метрів.
Діаметр корпусу: 42.5 мм/45 мм.
Товщина корпусу: 13,4 мм.
Міжнародна гарантія: 2 роки.
Цей годинник являє собою чудовий вибір для тих, хто цінує якість, стиль і функціональність. З їх унікальним дизайном і сучасними характеристиками, вони додадуть вашому образу індивідуальності та надійності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Іонове (Ion-Plated) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Кількість каменів | 23 шт. |
| Запас ходу механічних годинників | 42 годин |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Синій |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42.5 мм |
| Товщина | 13.4 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 145 г |
- Ціна: 13 350 ₴







