Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акуратний хроногаф Invicta 39363 Coalition Forceв універсальному розмірі 42 мм. Додаткові функції циферблата: годинник у форматі 24, хвилини, секунди, десяті частки секунди. Дуже красивий текстурний циферблат синього кольору. Чорне покриття виготовлене за особливою технологією, не облазить за міцністю зі стороною з металом. Дизайн центральної ланки браслета також досить цікавий. Водозахист цієї моделі 100 метрів, ідеальний водозахист для хронографа, позаяк уже можна плавати на ще не потрібно закручувати кнопки.
Серце годинника японський механізм від популярного японського бренда Seiko VD54.
Скло зміцнене загартуванням, стійке до ударів.
Діаметр 42 мм;
Товщина 13 мм
Офіційна гарантія 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | США |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне/сапфірове |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Синій |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Ні |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Хронограф | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
- Ціна: 6 340 ₴






